עיסוי טנטרה ניו יורק

עיסוי טנטרה ניו יורק

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי חושני הכולל בדרך כלל שימוש בשמנים או קרם. משמעות המילה טנטרי היא "להתרחב".

מטרת עיסוי הטנטרה היא לשבור את המחסומים בין שני אנשים וליצור קשר אינטימי יותר. המטרה היא לחוות חוויה רגשית ורוחנית, לא רק פיזית.

עיסוי טנטרה ניו יורק היא טכניקת עיסוי פופולרית המשמשת במכוני ספא ומכוני עיסוי רבים.

טכניקת עיסוי הטנטרה בניו יורק משמשת בדרך כלל כדרך להפחתת מתח.

זה גם עוזר להפגת מתח שרירים, שחרור מתח מיני ושיפור זרימת הדם.

סוג זה של עיסוי הוכח כמשפר את הרווחה הנפשית של האדם המקבל אותו.

עיסויי טנטרה נעשים בדרך כלל במצב לבוש וכוללים משיכות עדינות, לישה ולחץ עמוק על השרירים.

המעסה ישתמש בידיו או בחלקים אחרים של גופו כדי להפעיל לחץ על נקודות מסוימות בגוף הידועות בשם "מרכזי אנרגיה". דירה דיסקרטית בקרית ביאליק

עיסוי טנטרה ניו יורק הוא סוג של עיסוי המתבצע ללא שימוש בשמן ותחליב.

עיסוי טנטרה ניו יורק הוא סוג של עיסוי המתבצע ללא שימוש בשמן ותחליב. זה פותח בהודו, אבל הוא הפך פופולרי ברחבי העולם. אנשים שמתרגלים עיסוי טנטרי מאמינים שסוג זה של עיסוי יכול לעזור לשפר את הקשר שלהם עם הגוף שלהם, כמו גם את הגוף של בן זוגם.

המילה "טנטרה" באה מהמילה הסנסקריט "טנטר", שפירושה "ארוגים יחד". מטרת העיסויים הטנטריים היא לאחד את האנרגיה של שני בני הזוג וליצור קשר עמוק אחד עם השני באמצעות מגע.

היתרונות של עיסוי טנטרה בניו יורק כוללים: שיפור בריאות הנפש, הערכה עצמית מוגברת, איכות שינה טובה יותר, הקלה בכאבים כרוניים, ירידה ברמות החרדה ותסמיני דיכאון.

עיסוי טנטרה הוא תרגול חושני וטיפולי. זוהי צורת גוף שמקורה בהודו העתיקה. המילה טנטרה באה מהמילה בסנסקריט שמשמעותה "ארוגים יחד" או "התנשאו יחד".

המתרגל הטנטרי ישתמש בידיים, באצבעות, באמות, במרפקים וברגליים כדי ליצור סדרה של משיכות ותנועות עדינות על הגוף. המטרה היא לשחרר מתח בשרירים ובפאשיה תוך העלאת אנרגיה מהאדמה אל הגוף דרך אותן נקודות לחץ.

עיסוי טנטרה ניו יורק הוא סוג של עבודת גוף חושנית ואירוטית שמקורה בהודו.

עיסוי טנטרה ניו יורק הוא סוג של עבודת גוף חושנית ואירוטית שמקורה בהודו. המילה טנטרה באה מהמילה הסנסקריט "tanoti", שפירושה "לטוות יחד". עיסוי טנטרי מתמקד בחיבור בין שני אנשים. זה כולל נשימה, מדיטציה ומגע כדי לעזור לאנשים להרגיש יותר נוכחים, מקורקעים ופתוחים להנאה.

עיסוי טנטרי הוא תרגול עתיק יומין עם שורשים בהינדואיזם ובודהיזם. בהינדואיזם, הוא משמש לעתים קרובות כדרך להתחבר רוחנית לאנרגיה הנשית האלוהית הנקראת שאקטי. בבודהיזם, זה קשור לתרגולי מיינדפולנס כמו מדיטציה או יוגה.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי חושני. סוג זה של עיסוי מתמקד בגוף בכללותו ואינו מוגבל רק לאיברי המין. עיסויים טנטריים נעשים מתוך כוונה להגיע למצב תודעה שונה או נירוונה. עיסוי זה כולל טכניקות המשמשות ביוגה, מדיטציה ותרגולים רוחניים אחרים.

חברת Tantra Massage ניו יורק מציעה שירותי עיסוי טנטרי ניו יורק במנהטן, ברוקלין, קווינס, סטטן איילנד ולונג איילנד. החברה פועלת משנת 2004 ויש לה מטפלים מנוסים המתמחים בשירות מסוג זה.

על מנת להציע שירות זה עליך להיות בן 18 ומעלה ולהיות בעל תעודת זהות תקפה המאשרת את גילך.